Перейти на головну сторінку сайту
    на головну/home

Будівництво нових
дерев'яних храмів та каплицьНаш проект "Дерев'яні храми України" співпрацює з архітекторами, які спеціалізуються на створенні проектів дерев'яних церков, що відповідають різноманітним регіональним школам української дерев'яної архітектури, від карпатських храмів до козацьких церков Наддніпрянщини. На цій сторінці наведено три зразки проектів. Ви можете вибрати один з них, або замовити інший індивідуальний проект, обговоривши з архітекторами, яким свій майбутній храм бачите Ви.
Для обраного Вами проекту розробляється необхідний комплект проектно-кошторисної документації, з якою можна починати будівництво.
Для його реалізації Ви можете звернутися до будівельної фірми, з якою співпрацюємо ми (вона спеціалізується саме на дерев'яному будівництві) або до будь-якої іншої, якій Ви довіряєте.

Поставити запитання і одержати консультацію:    derevkhramy@ukr.net

Церква №1, площа 134 кв. м. Проектна пропозиція, 3D-модель

Церква №1, площа 134 кв. м. Проектна пропозиція, 3D-модель

Церква №1, площа 134 кв. м. Проектна пропозиція

Церква №1, площа 134 кв. м. Проектна пропозиція

Церква №2, площею 160 кв. м. Проектна пропозиція

Церква №2, площею 160 кв. м. Проектна пропозиція

Церква №3, площа 85 кв. м. Проектна пропозиція

Церква №3, площа 85 кв. м. Проектна пропозиціяКлючові слова: дерев'яні храми України, дерев'яна церква, дерев'яна архітектура, храм з дерева, церква з дерева, проекти дерев'яних церков, зрубні церкви, зрубне будівництво, робота з деревом, проектування, виробництво, будівництво.
Ключевые слова: деревянные храмы Украины, деревянная церковь, деревянная архитектура, храм из дерева, церковь из дерева, проекты деревянных церквей, срубные церкви, срубное строительство, работа с деревом, проектирование, производство, строительство.


© 2009-2012, Olena Krushynska (derevkhramy@ukr.net)
Всі права застережені відповідно до чинного законодавства України.
Будь-яке копіювання матеріалів з цієї сторінки заборонено.

[an error occurred while processing this directive]